Her ne kadar çok köklü ve değerli üniversitelerimiz olsa da maalesef mevcut üniversite müfredatları, öğrencilerin kendilerini yetiştirmeleri ve belli bir konuda uzmanlık vaat etmeleri için yetersiz. Buna ilave olarak gelecek odaklı alanların dinamizmini de katarsak sadece derslere gidip gelen bir öğrencinin kendisini yetiştirmesi pek mümkün değil. Payeplon da bu noktada geliştirdiği çözümlerle uçtan uca bir kariyer planlama entegrasyonu sunarken, hem farkındalık hem de uzmanlaşma süreçlerinde öğrencilerin kendi hikayelerini yazmaları için giriş kapısı olmayı amaçlamaktadır.

Online Kariyer Danışmanlığı, Yabancı Dil Konuşma Grupları, Etkili Linkedln Eğitimleri, Grup İnovasyon Atölyeleri gibi çalışmalarımızın tamamı öğrenciler için ayrı formatlarda hazırlanmakta olup; her üniversite bölümü için kişiselleştirilmiş şekilde kurgulanmaktadır. Buradaki temel amaç, üniversiteden mezun olduğunuzda kendinizi (globalde var olabileceğiniz) bir konuda uzmanlaştırmış ve bunu kariyer planlamanızda nasıl kullanacağınızı biliyor olmanızdır. Elbette dünya olarak böyle bir krizin ortasındayken sene sonunu dahi görmekte zorlanıyoruz, bu nedenle uzun vadeli planlamalar yapmak çok zor fakat elinizdeki yetkinliğin karşılığını Payeplon ile keşfettiğinizde, elinize gelen imkanların hangisinin gerçekten fırsat olduğunu daha iyi bilecek; kişisel yönetiminizi maksimum verimlilikle yapacaksınız.

Çalışmalarımızla ilgili detaylı bilgi almak ve geleceğinizi şimdiden kurgulamak için İletişim sekmesindeki formu doldurarak ya da iletisim@payeplon.com adresine mailinizi ileterek bilgi alabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: