Payeplon; 2017 yılında kurulan bir kişisel yönetim ve kariyer planlama portalıdır. Mücahit Sakar tarafından kurulan Payeplon; çözümlerini uçtan uca entegrasyon anlayışıyla geliştirmektedir.

Geçen dört yıl içerisinde blog sitesi olarak başlayan serüvenini Online Kariyer Danışmanlığı gibi çözümler ve ülkenin pek çok bölgesini içeren konferans serileriyle birlikte daha geniş bir zemine taşımıştır. Devam ettirdiğimiz çözümlerle birlikte tek yönlü değil bütüncül bir anlayışla kariyer planlamanızı yapmanızı sağlarken; ek çözümlerimizle birlikte hali hazırda kariyer planlamasını yapmış ve bu doğrultuda ilerleyen kişiler için de bir nevi kendini muhasebe edip planlamalarını güncelleme imkanı sunmaktayız.

Kurucumuz Mücahit Sakar Hakkında:

Kültür Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümü mezunu olan Mücahit Sakar, kariyerini üniversite yıllarının başından itibaren dijital stratejiler geliştirme üzerine kurgulamaktadır. Dijital strateji geliştirmeyi kendi içinde farklı sınıflandırmalarla ayıran Sakar, özellikle öğrenci ve yeni mezunların kendilerine dijital medyada vitrin oluşturması için Payeplon çatısı altında çeşitli iş modelleri geliştirmiştir.

Geçen süre içerisinde hem yüz yüze hem de online kanallardaki onlarca eğitim programımızın yürütücülüğünü yapan Mücahit Sakar; eğitimine Ticaret Üniversitesi Dijital Ekonomi ve Pazarlama bölümünde devam ederken aynı zamanda Inter Eva firmasına dijital stratejiler geliştirme üzerine hizmet sağlamaktadır.

%d blogcu bunu beğendi: