Girişimcilik, dışarıdan çok “cool” bir kariyer türü olsa da hiç şüphesiz belirsizlikleri, yoğun temposu ve barındırdığı diğer risk unsurlarıyla mental anlamda fazlasıyla yıpratıcı bir deneyim. Payeplon olarak bu süreçte girişimciler için geliştirdiğimiz modüller, hem iş yükünüzü azaltmayı hem de girişiminizi daha geniş ölçeklerle yaygınlaştırmanızı amaçlamaktadır. Bu kapsamda sunduğumuz servisler ise şu şekilde:

  1. Grup İnovasyon Atölyesi: Payeplon olarak kendi inovasyon atölyelerimizin haricinde, start-up firmaları için de bu atölyeleri kişiselleştirilmiş olarak sağlamaktayız. Bu sayede; ihtiyaç duyduğunuz sektör ve/veya departman odaklı olarak geliştirilen atölyelerimiz ile çalışanlarınız kendilerini geliştirebilir, pek çok konuda inovasyon kaslarını geliştirebilirler. Konuyla ilgili özellikle ihtiyaç duyduğunuz alt başlıkları İletişim sekmesindeki form aracılığıyla ya da iletisim@payeplon.com adresine mail olarak iletebilirsiniz.
  2. Pazar/Rakip ve Trend Analizi: Girişimciliğin en önemli unsurlarından biri hiç şüphesiz dinamizm. Bu nedenle, yatırım başta olmak üzere çeşitli istisnai süreçlerde ekstra olarak rakip/pazar ve trend analizi yapmanız gerekebilir. Esasında bunların düzenli olarak yapılması elbette daha değerlidir fakat olağan koşullarda girişimlerimiz bu iş yükünü mevcut çalışanlarla yapabilirken olağan dışı koşullarda dijitalin içindeki yapılara ihtiyaç duyarlar. Payeplon olarak bu noktada girişimlerimiz için dönemsel stratejiler geliştirmekteyiz.
  3. Dijital Stratejiler Geliştirme: Dijital dönüşüm artık hiç şüphesiz hemen her işletme için kaçınılmaz hale gelmiş durumda. Özellikle de KOBİ’lere odaklanan bir girişimseniz, onların bu süreç yönetimi için dijital dönüşüm tarafında önemli kazanımlar elde edebilirsiniz. Payeplon’un bu noktada fark yaratmasını sağlayan kısım ise, kariyer planlama süreçlerinden dolayı hemen her sektöre yönelik kişiselleştirilmiş çözümler sunması. Dolayısıyla sektörlerin dinamikleri konusunda sahip olduğumuz avantaj, işbirliği yaptığımız girişimler için de katma değerli bir X faktör işlevi görmekte.
%d blogcu bunu beğendi: