Günümüz dünyasında fark yaratmanın en önemli unsurlarından biri, Linkedln’i aktif bir şekilde kullanmak. Burada aklınıza şöyle bir cümle takılabilir: “Linkedln de artık iş dünyasının Facebook’u olmuş durumda.” Ve evet, maalesef ki cümleyi söylediğinizde haklılık payınız da var fakat iş dünyası dediğimiz olgu çok geniş bir kesimi kapsıyor. Dolayısıyla, kaliteli bir içerik stratejisi belirlediğinizde de ulaşabileceğiniz çok geniş bir kitle var. Bunun önemi ise şurada yatıyor; siz bir konuda yeterlilik sahibi olabilirsiniz fakat bundan kimsenin haberi yok. İş başvurusu yaptığınızda da karşınızdaki kişi sizi sadece özgeçmişiniz üzerinden yorumlar, hali hazırdaki bilgilerinizle değil.

Bu noktada, iş başvurularına gerek kalmadan kendi iş modelinizi oluşturmanın yollarından biri de Linkedln. Burada oluşturacağınız iyi bir vitrin, size iki değerli kazanım sağlar:

  1. Sahip olduğunuz bilgiyi en iyi şekilde pazarlamak
  2. Bilgilerinizi, teknik işlerin yanı sıra konuşmacı, eğitmen ve yazar gibi farklı şapkalarla da sunmanızı sağlamak

Bu sebeple, elle tutulur bir Linkedln paylaşım stratejisi yapmak artık herkes için gereklilik taşıyor. Payeplon olarak bu noktadaki çözümlerimiz ise; birebir olarak paylaşım stratejilerinizi belirlemenizde yardımcı olmak, grup eğitimleri hazırlamak ve sizin adınıza Linkedln profilinizi ve paylaşım stratejinizi (sizinle işbirliği halinde) yönetmek. Konuyla ilgili size en uygun çözümü keşfetmek için İletişim sekmesindeki formu doldurabilir ya da iletisim@payeplon.com adresine mailinizi iletebilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: