Bugünkü canlı yayınımızda söylediğimiz gibi, vaka analizleri için 1 haftalık zaman dilimi bulunuyor. Aslında bunların kesin bir yanıtı yok fakat fikir vermesi için biz kendi düşüncelerimizi önümüzdeki hafta diğer vaka analizlerinin altında paylaşacağız. Önerimiz, Kişisel Gelisim ve Kariyer Ajandasi’na yazıp bazı anlarda oraya bakmanız yönünde. Boylece kendinizdeki gelişimi bizzat gözlemleyip motive olabilirsiniz.

1) Priz üretimi yapan bir firma, koronavirüs sürecinde fuarlara katılamıyor, ayrıca firmayı ziyaret eden müşteriler de ciddi şekilde azalmış durumda. Bu nedenle dijital pazarlama ekibi kurup yatırımlarının önemli kısmını oraya aktarmak istiyorlar. Sizi de dijital pazarlama ekibine aldılar. Onlara nasıl bir planlama sunardınız, iş modeliniz ne olurdu?

2) Çalıştığınız dijital pazarlama ajansı, farklı sektörlerde blog siteleri kurmak istiyor. Uzun vadede bu blog siteleri yüksek trafiğe ulaşınca o sektördeki firmalara satılması ya da işbirliği yapılması planlanıyor. Siz de bu sitelerin SEO tarafındasınız. Hiç bilmediğiniz sektörlerin de olduğu bu sitelerin SEO işlerini nasıl çözersiniz?

No responses yet

Payeplon'a Abone Olarak Güncel Yazılarımızdan Haberdar Olabilirsiniz:

%d blogcu bunu beğendi: