1)Socrates Dergi: Socrates, hem dergideki hem de Youtube içerikleriyle Türkiye’de spor yayıncılığını birkaç basamak yukarı çıkaran dergilerden birisi. 2 yıldır futbol başta olmak üzere sporun pek çok alanında düzenli olarak programlar yapan ve her geçen dönem bu programları artıran Youtube kanalını sporseverlerin kesinlikle takip etmesini öneririm.

2)Konumuz Ne Tv: Aslında kanaldaki diğer programları pek takip etmesem de özellikle Mesut Süre ile İlişki Testi bir süredir Youtube’daki en keyif aldığım programlardan birisi. Mesut Süre’yi Rabarba adlı programı dolayısıyla uzun süredir takip ediyordum fakat İlişki Testi’nin formatıyla Mesut Süre’nin mizahı da daha iyi şekilde ortaya çıkıyor.

3)NeyseNe: Caner Özyurtlu’nun yönettiği kanal, Loş Sohbet adlı programında haftalık olarak bir konukla hayatlarına dair konuşmakta. Programı sevmemi sağlayan en önemli unsur ise konukların samimiyetiyle kendi hayatlarını çok güzel bir şekilde yansıtabilmesi. İnsanların hikayelerini dinlemeyi sevdiğim için bana keyif veren bir formata sahip.

4)Zeynep Bastık: Zeynep Bastık’ın kendi kanalında yaptığı coverların dışında bazı programlarında konuklarıyla sohbeti de oldukça keyifli. Son dönemde başladığı #MaltKafası adlı programının ilk bölümünde cover ve sohbeti sentezleyen bir konsept sunması da şimdiden programı sevmemi sağladı.

5)Bilim Akademisi: Bilim Akademisi’nin bazı periyotlarla yaptığı konferanslar fazlasıyla bilgilendirici ve ilham verici notlar almamı sağladı. Bunları Youtube kanalına ekleyip ekstra çeşitli çalışmalarını da paylaşmaları kanalı favorilerim arasına getirmiş durumda. Mühendislik ve Temel Bilimler alanında yeni bilgiler öğrenmek için takip etmeye değer.

No responses yet

Payeplon'a Abone Olarak Güncel Yazılarımızdan Haberdar Olabilirsiniz:

%d blogcu bunu beğendi: